Tylko do jutra promocja oferty edukacyjnej Adobe Creative Cloud!

Dobra okazja dla uczniów, studentów i nauczycieli. Do jutra (piątek, 29 listopada 2013) możecie skorzystać z oferty Adobe Creative Cloud z rabatem 65%! Chmura Adobe w wersji edukacyjnej, to pełny dostęp do wszystkich narzędzi Adobe.

Tylko do jutra trwa promocja na członkostwo Adobe Creative Cloud w ofercie edukacyjnej, gdzie obowiązuje rabat 65% na cały pakiet aplikacji CC.

Każdy, kto do 29. listopada 2013 roku przystąpi do Adobe Creative Cloud w ramach oferty edukacyjnej, otrzyma roczny dostęp do wszystkich aplikacji wchodzących w skład Creative Cloud – takich jak Photoshop CC, Illustrator CC, Premiere Pro CC i wielu innych – w atrakcyjnej cenie 19,99 EUR miesięcznie. Oznacza to rabat o 65% w stosunku do pełnego planu indywidualnego. Oferta ta obowiązuje bezpośrednio w internetowym sklepie Adobe lub telefonicznie w dziale sprzedaży firmy Adobe. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.adobe.com/pl/products/creativecloud/students.html.

Po zakończeniu promocji 29 listopada 2013 r., cena w ramach planu edukacyjnego będzie wynosić 30,74 EUR miesięcznie przy członkostwie rocznym. Do skorzystania z oferty dla uczniów, studentów oraz nauczycieli upoważnia posiadanie dokumentu potwierdzającego naukę lub pracę w jednej ze szkół i uczelni akredytowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Więcej szczegółów znajduje się na stronie: http://www.adobe.com/pl/education/student-eligibility-guide.edu.html.