Adobe Creative Days – już 28 maja

Już 28 maja kolejne spotkanie z Adobe. Adobe Creative Days to świetny moment na poznanie nowości, które pojawią się w kolejnej generacji narzędzi Creative Cloud.

Adobe Creative Days odbędzie się 28 maja w Warszawie, w Multikinie w Złotych Tarasach. Podczas tej imprezy odwiedzą nas znowu Rufus Deuchler, Paul Trani i Jason Levine. Zaprezentują oni nowe funkcje aplikacji Adobe CC, które już niebawem dostępne będą dla wszystkich subskrybentów Adobe Creative Cloud.

c-d

Podczas Adobe Creative Days odbędzie się również debata, w której udział wezmą polscy artyści. Opowiedzą oni o tym, w jaki sposób nowe technologie wpłynęły na sposób w jaki tworzą. Pati Dubiel, Piotr Janowczyk i Tomasz Tomaszewski będą rozmawiać o zmianach w ich warsztacie pracy, a także o tym w jaki sposób technologia wpływa na ich kreatywność i ekspresję.

Adobe Creative Days odbędzie się już 28 maja (wtorek) w Multikinie Złote Tarasy, w godzinach 9:30–17:30 (rejestracja uczestników 8:30–9:30). Rejestracja dostępna jest na stronie http://www.adobecreativedays.com/pl.

W trakcie spotkań uczestnicy będą mogli uczestniczyć w dyskusji na Twitterze używając oficjalnego tagu #CreativeDays.