Konkurs Adobe Creative Cloud zakończony – pora na wyniki

adobe-creative-cloudPrzez tydzień wysyłaliście swoje prace, a ostatnia trafiła do mnie dosłownie na kilka minut przed północą! Czas zobaczyć co z tego wyszło i kto już wkrótce będzie się cieszył roczną subskrypcją Adobe Creative Cloud.

Zanim przejdziemy do wyników, pomiziajmy trochę sponsora

Już o tradycyjnym Adobe Creative Suite można było powiedzieć, że jest to wyjątkowy zestaw produktów. Praca kreatywna ma to do siebie, że często wymyka się spod ograniczeń jednego programu.

Zajmuję się fotografią, więc wiadomo – Photoshop, Lightroom… ale mogę też chcieć przygotować klientowi jakiś slideshow na Blu Rayu – więc Encore, a może i Premiere. Poza fotografią zajmuję się również animacją i postprodukcją – więc oczywiście After Effect, znowu Premiere, ale i Photoshop, a często też Illustrator – bo trzeba jakieś paczki przygotować do After Effecta. Kolory najszybciej poprawię w SpeedGrade, a dźwięk wyrównam i oczyszczę w Audition. To nie jest tylko takie nawijanie marketingowe – tak faktycznie wygląda moja codzienna praca. Nie ma na rynku innego pakietu, który bardziej całościowo zaspakajałby potrzeby przy takiej pracy.

Adobe Creative Cloud przenosi to wszystko na kolejny poziom, dodając dodatkowe narzędzia i usługi, szybsze aktualizacje wprowadzające różne dodatkowe funkcje, a dodatkowo święty spokój z upgrademi. Naprawdę nie ma nic gorszego, niż w krytycznym momencie projektu zobaczyć komunikat, że plik przysłany przez klienta „został stworzony w nowszej wersji Adobe Cośtamcośtam® i nie może zostać otwarty”. Mając Adobe Creative Cloud można się po prostu skoncentrować na pracy i na tym, co najważniejsze, czyli na własnej kreatywności. To naprawdę świetna oferta.

Wyniki konkursu

Od kilku dni przeglądam wasze prace i zastanawiam się nad wyborem. Tak jak pisałem we wstępie, ostatnia praca nadeszła na kilka minut przez zakończeniem przyjmowania zgłoszeń. Dobrze, że zdążyła, bo to właśnie ta praca najbardziej przypadła mi do gustu i najlepiej moim zdaniem oddaje ideę zadania.

Z tym większą przyjemnością będę mógł przekazać nagrodę zwyciężczyni tego konkursu, którą zostaje (fanfary) Karolina Anderson za jej pracę Creativity.

Wyróżnienia

Choć zwycięzca może być tylko jeden, to jednak chciałbym wyróżnić jeszcze trzy prace: