Konkurs Adobe Creative Cloud – przedłużenie! Teraz zdążysz wygrać roczną subskrypcję!

adobe-creative-cloudWiele osób kontaktowało się ze mną, skarżąc się, że pięć dni to zbyt mało czasu (tym bardziej, że wypadają w dni robocze). Ponieważ chcę, aby w konkursie mogło wziąć udział jak najwięcej osób – przedłużamy go!

Weekend to świetny czas na uwolnienie swojej kreatywności, w związku z czym ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń przesuwamy na 23:59, w niedzielę 2 grudnia. Regulamin został już zaktualizowany, a poniżej przypomnienie o co chodzi.

Konkurs

Wraz z Adobe przygotowaliśmy konkurs, który pozwoli zwycięzcy cieszyć się darmową roczną subskrypcją w Adobe Creative Cloud! Tak – całkowicie za darmo, bez żadnych haczyków, pełna licencja, na rok.

Zadanie Konkursowe

Zadanie konkursowe jest proste i polega na przygotowaniu zdjęcia, grafiki, filmu, animacji lub piosenki, które odpowiedzą na Pytanie Konkursowe – „Czym jest dla Ciebie kreatywność?”. Temat jest dość ogólny, pozostawiam wam dowolność interpretacji.

Pamiętajcie tylko o terminie – wasze prace muszą do mnie trafić najpóźniej o 23:59, w niedzielę 2 grudnia 2012 r. Później nie ma przeproś – przyjmowanie prac zakończone.

Podczas oceny prac pod uwagę będą brane ich walory estetyczne, ale liczyć się będzie również sam pomysł – bo chodzi nie tylko o warsztat, ale o kreatywność!

Zasady

Pełny regulamin znajdziecie na oddzielnej stronie (bardzo proszę o zapoznanie się z nim), a poniżej kilka najważniejszych punktów jeśli chodzi o nadsyłanie prac:

  • Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń, to godzina 23:59 2 grudnia 2012 r.
  • W przypadku zdjęć i grafik, prace powinny zostać przesłane w postaci pliku JPG, o rozdzielczości nie przekraczającej 1400 pikseli na dłuższym boku, ale nie mniejszej niż 700 pikseli na boku krótszym, z poziomem kompresji nie wpływającym negatywnie na postrzeganą jakość, na adres e-mail konkurs_adobe@futomaki.pl.
  • W przypadku filmów, animacji i piosenek, praca powinna zostać umieszczona na stronie youtube.com, a jej indywidualny adres URL przesłany na e-mail konkurs_adobe@futomaki.pl.
  • Nadesłane prace zostaną zgodnie z regulaminem opublikowane na łamach Futomaki.pl, ale nie martwcie się – nie chcę od was żadnego zrzekania się praw do nich! To uczciwy konkurs, a nie sposób na zdobycie darmowych prac.