Adobe Creative Cloud za darmo? Wielki konkurs Adobe i Futomaki.pl!

adobe-creative-cloudW tym roku Święty Mikołaj przychodzi wcześniej! Co powiecie na rok darmowej subskrypcji Adobe Creative Cloud?

Dla przypomnienia (choć pewnie wszyscy wiecie), Adobe Creative Cloud, to usługa subskrypcyjna Adobe, dzięki której macie nieprzerwany dostęp do najnowszych wersji programów Creative Suite, takich jak między innymi Photoshop, Lightroom, After Effects, Premiere Pro, InDesign, Flash, Illustrator, Dreamweaver, Audition i SpeedGrade.

Co więcej, jeśli korzystacie z tej subskrypcji, to w trakcie jej trwania możecie liczyć na pojawianie się w Creative Cloud różnych nowych narzędzi i aplikacji, które pojawią się dopiero w kolejnych wydaniach Creative Suite.

Programy Creative Suite od wielu lat są standardowymi narzędziami w wielu branżach. Nikogo to nie dziwi – żadna inna firma nie dostarcza tak wszechstronnego i tak dobrze zintegrowanego środowiska twórczego. Czymkolwiek się zajmujesz – fotografią, grafiką, video, poligrafią, projektowaniem web, czy wieloma innymi dziedzinami kreatywnymi – narzędzia Adobe dają prawie zawsze największe możliwości i komfort pracy.

Konkurs

Wraz z Adobe przygotowaliśmy konkurs, który pozwoli zwycięzcy cieszyć się darmową roczną subskrypcją w Adobe Creative Cloud! Tak – całkowicie za darmo, bez żadnych haczyków, pełna licencja, na rok.

Zadanie Konkursowe

Zadanie konkursowe jest proste i polega na przygotowaniu zdjęcia, grafiki, filmu, animacji lub piosenki, które odpowiedzą na Pytanie Konkursowe – „Czym jest dla Ciebie kreatywność?”. Temat jest dość ogólny, pozostawiam wam dowolność interpretacji.

Pamiętajcie tylko o terminie – wasze prace muszą do mnie trafić najpóźniej o 23:59, w niedzielę 2 grudnia 2012 r. Później nie ma przeproś – przyjmowanie prac zakończone.

Podczas oceny prac pod uwagę będą brane ich walory estetyczne, ale liczyć się będzie również sam pomysł – bo chodzi nie tylko o warsztat, ale o kreatywność!

Zasady

Pełny regulamin znajdziecie na oddzielnej stronie (bardzo proszę o zapoznanie się z nim), a poniżej kilka najważniejszych punktów jeśli chodzi o nadsyłanie prac:

  • Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń, to godzina 23:59 2 grudnia 2012 r.
  • W przypadku zdjęć i grafik, prace powinny zostać przesłane w postaci pliku JPG, o rozdzielczości nie przekraczającej 1400 pikseli na dłuższym boku, ale nie mniejszej niż 700 pikseli na boku krótszym, z poziomem kompresji nie wpływającym negatywnie na postrzeganą jakość, na adres e-mail konkurs_adobe@futomaki.pl.
  • W przypadku filmów, animacji i piosenek, praca powinna zostać umieszczona na stronie youtube.com, a jej indywidualny adres URL przesłany na e-mail konkurs_adobe@futomaki.pl.
  • Nadesłane prace zostaną zgodnie z regulaminem opublikowane na łamach Futomaki.pl, ale nie martwcie się – nie chcę od was żadnego zrzekania się praw do nich! To uczciwy konkurs, a nie sposób na zdobycie darmowych prac.